Huzzak olarak her zaman işinin en iyisini, en mükemmelini yapmayı amaç edinmiş olup çok sayıda beyaz yakalı denetim elemanlarıyla sürekli denetim ve testler yapmaktadır. Ayrıca dışarıdan proje müşavirlik firmaları ile bağımsız denetimler de yaptırmaktadır. Ayrıca bağımsız izleme ve kabul birimi plansız denetimler yaparak sürekli kalite kontrolü yapılmaktadır.

Huzzak yapılarında kullandığı tüm malzemeleri, kalite sertifikasına sahip ve 1. sınıf malzemelerdir.

Huzzak olarak taahhüt ettiğimiz süre içerisinde müşterilerimize yaşayabilecekleri ortamı sağlamaktayız.

Huzzak projeleri, kendi bünyesinde bulunan mimarları tarafından tasarlanmaktadır. Projelerinde, çevre dostu teknolojileri ve en son trendlere göre seçilmiş malzemeleri birleştirerek mekânları keyifli yaşam alanlarına dönüştürmektedir. Her projesinde sektöre akılcı çözümlerle yenilikler sunmaktadır.

Huzzak, tüm projelerinin teslimi sonrasında başlayacak olan teknik destek konularında hizmet vermiş ve bu konuda sürekli altyapısını güçlendirmiştir.

Firmamız kendi bünyemizde de kredilendirme ve taksitlendirme hizmeti sağlamaktadır. Daire bedelinin %75’ine banka kredisi kullanıldığında kalan %25 peşinatı dilerseniz teslimde tek seferde ödeyin. Dilerseniz peşinatın yarısını 12 ay sonra diğer yarısını 24 ay sonra ödeyebilirsiniz. Ek olarak 30 ay faiz’siz ve vade farksız taksit imkânı vardır.

Firmamız Türkiye Finans ve Albaraka Türk bankaları ile anlaşmalıdır. Bu sayede müşterilerimize %0.69’dan başlayan kredi oranları ve 120 ay’a kadar vade imkânı sunmaktadır.